Aftonväska i silverfärgat skinn. Spänne i vitmetall. Löstagbar axelrem i form av kedja i vitmetall. Skinnfodrad. Flertalet fack invändigt varav ett med dragkedja. Märkt "FENDI MADE IN ITALY" och numrerad. 21 x 14 x 4 cm.
Dustbag medföljer.
Enstaka repor. I övrigt nyskick.