Cognacsfärgat skinn med detaljer av gulmetall. Invändigt fodrad med cognacsfärgat skinn. Tre innerfickor. Märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad 000 406 0269. Dustbag medföljer. Ca 19 x 21 x 8 cm.
Bruksslitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.