8 kaffekoppar med 6 tillhörande fat 1/2162. 6 assietter, 1/574, 17 cm. 1 kaffekanna, 1/518, 22 cm.
2 extra assietter från B&G medföljer.
Andrasortering. Slitage. Smärre nagg/fotnagg.