Inbunden i helskinnband. Med fyra seriegrafier signerade och numrerade 119/150 av konstnärerna Olle Baertling, Olle Bonniér, Karl-Axel Pehrson och Vilhelm Bjerke Petersen.
Smärre slitage på pärm. Något gulnad i kanterna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.