Skärm av grålackerad metall. Underrede av mässing. Runda glasreliefer i bärnstensfärgat glas. Genombruten vitlackerad överdel. Två ljuspunkter. Längd 32 cm.
Ej funktionstestad. Bruksslitage. Nagg vid sladdfästen. Smärre repor. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.