HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampa, 1900-talets mitt.

Mässing och blå glaskupa. Märkt. Höjd ca 36 cm.

Bruksslitage. Mässing med fläckar och märken. Glas med smärre nagg. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK