JOAN MIRÓ, etsning och färgakvatint, 1976, signerad med blyerts ea 2/4, tryckt av Morsang, Paris.
Ur: "Le marteau sans maître" (The hammer without a master). 44,5 x 66 cm (Japanpapper).
Ej examinerad ur ram. Fläckar.
Galleri Leger, Malmö.
Dupin 945.