Matti Haupt

(Finland, 1912-1999)
Matti Haupt
(Finland, 1912-1999)

MATTI HAUPT, skulptur, silver, signerad. Vikt 2260 g.

Fiskare, höjd 29 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 250
13 175
1 431
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (5 bud)
13 jul 2019 19:18
1 250 EUR
9 jul 2019 13:43
1 200 EUR
9 jul 2019 12:33
850 EUR
7 jul 2019 7:52
830 EUR
5 jul 2019 16:10
808 EUR