WOLFGANG TILLMANS, inkjet print, signerad, numrerad 2/25+5 AP.
"Wald (Briol III)", 2008. Signerad och numrerad på bladets baksida; kopia på bakstycket. 86 x 60 cm.
Bladet fritt monterat utan passepartout, nederkanten något (obetydligt) lös i monteringen. Minimalt slitage. Ej examinerad ur ram. Vågigt papper eller duk.
Edition for Louisiana, Denmark.