KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 1994-96 a tergo.
"Industrilandskap". 40 x 58 cm.
Verket visas på Arsenalsgatan 2 mellan 12 juni och 20 juni under våra öppettider vardagar kl. 9.00 - 17.00.
Klubbat pris
5 000
441
468
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
24 jun 2019 21:21
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
24 jun 2019 21:21
4 500 SEK
24 jun 2019 21:21
4 000 SEK
24 jun 2019 21:16
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
19 jun 2019 18:25
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
15 jun 2019 17:13
605 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
12 jun 2019 17:28
555 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1