NANNY STILL 2 karaffer samt 2 dekorationsflaskor, Riihimäen Lasi Oy, 1960-tal.
Flaska "Stella Polaris", klart pressglas, höjd 17 cm, blått pressglas, höjd 19 cm.
Karaff "Flindari": grönt glass, höjd 28 cm (utan propp), klart glas, höjd 22 cm.
Smärre slitage.