Skandinaviskt svalt

26 föremål
PALL, art déco, 1930-tal.
PALL, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JALUSISKÅP, ek, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARAPLYSTÄLL, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
1 450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, IKEA, 1970/80-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK, Bjärnums möbelfabrik, 1960-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAMBURMAJOR, gjutjärn, omkring 1900.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BAR, palisander. Dyrlund, Danmark 1970-tal.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
MATGRUPP, 5 delar, Danmark, 1950/60-tal.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASPLUND, "Belle Coat Rack", klädhängare, 2016.
Klubbat pris
2 750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

274. Anna Petrus, skulptur, tenn, lejon, Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1900-talets mitt.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK