Skandinaviskt svalt

19 föremål
KANNA, sterlingsilver, Cohr, Danmark. Vikt 600 gram.
Klubbat pris
3 656 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, fyra st, silver, Ceson, Göteborg, 1980-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLAR, 2 st, sterlingsilver, Mexiko.
Klubbat pris
5 023 SEK
Utropspris
5 000 SEK
REY URBAN, fat, sterlingsilver, Stockholm, 1982, 346 gram.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CG HALLBERG, 3 ljusstakar, silver, Stockholm, 1955-57.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
W.A. BOLIN, kåsa / skål, silver, Stockholm 1941, 203g.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

159. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Bruna heden", rölakan, ca 309 x 209 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK