TONY LANDBERG, pigmentutskrift, signerad och numrerad 5/70.
"Vägflicka". Italien 1972. Framtagen senare. P. 41,5 x 60 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
8 000
707
729
Utropspris
10 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
9
29 aug 2019 17:55
8 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
29 aug 2019 10:18
5 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 aug 2019 22:36
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 aug 2019 17:29
4 500 SEK
8
28 aug 2019 15:11
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
28 aug 2019 12:33
4 000 SEK
26 aug 2019 20:04
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
25 aug 2019 11:04
3 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
25 aug 2019 10:08
3 100 SEK
25 aug 2019 9:41
2 900 SEK
24 aug 2019 8:28
2 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
23 aug 2019 20:26
2 500 SEK
23 aug 2019 9:14
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
22 aug 2019 17:22
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1