VÄGGLAMPA, 1950-tal.

VÄGGLAMPA, 1950-tal.

Mässingsstomme med vita glaskupor. För fem ljuspunkter. Höjd 85 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 250
375
387
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (38 bud)
15
19 aug 2019 21:08
4 250 SEK
13
19 aug 2019 21:08
4 100 SEK
15
19 aug 2019 21:06
3 900 SEK
14
19 aug 2019 21:00
3 700 SEK
13
19 aug 2019 20:59
3 500 SEK
14
19 aug 2019 20:59
3 500 SEK
13
19 aug 2019 20:56
3 300 SEK
12
19 aug 2019 20:56
3 100 SEK
12
19 aug 2019 20:55
3 000 SEK
19 aug 2019 20:44
2 800 SEK
12
19 aug 2019 20:44
2 600 SEK
19 aug 2019 20:44
2 500 SEK
19 aug 2019 18:46
2 200 SEK
8
18 aug 2019 19:34
2 000 SEK
11
18 aug 2019 19:34
2 000 SEK
8
17 aug 2019 18:24
1 800 SEK
10
17 aug 2019 10:32
1 700 SEK
8
17 aug 2019 10:32
1 650 SEK
8
17 aug 2019 9:12
1 600 SEK
17 aug 2019 9:12
1 500 SEK
8
17 aug 2019 9:12
1 500 SEK
16 aug 2019 15:14
1 200 SEK
9
15 aug 2019 21:23
1 100 SEK
15 aug 2019 21:23
1 000 SEK
9
15 aug 2019 21:23
1 000 SEK
15 aug 2019 19:21
850 SEK
15 aug 2019 18:42
800 SEK
8
15 aug 2019 18:42
750 SEK
15 aug 2019 6:13
700 SEK
15 aug 2019 6:13
650 SEK
14 aug 2019 19:18
600 SEK
14 aug 2019 15:56
550 SEK
14 aug 2019 0:00
500 SEK
14 aug 2019 0:00
500 SEK
13 aug 2019 21:13
450 SEK
13 aug 2019 21:13
400 SEK
13 aug 2019 15:06
350 SEK
13 aug 2019 11:52
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

267. Josef Frank, matbord, modell "B 752", Firma Svenskt Tenn, beställt ca 1940.
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK