Fanerat med teak. Överdel med hyllplan samt nedfällbar klaff med bakomliggande skrivinredning. Nedtill med en skjutbar dörr och bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 110. Djup 45. Höjd 170 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.
Klubbat pris
1 850
163
168
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
20 aug 2019 16:57
1 850 SEK