Rund spegel, etikettmärkt G&T. Diameter 68,5 cm. Sminkbord fanerat med alm. Två lådor i sarg. Hyllplan av tonat glas. Bredd 125. Djup 36. Höjd 82 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Klubbat pris
5 700
504
516
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
8 aug 2019 15:41
5 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
8 aug 2019 15:40
5 500 SEK
8 aug 2019 15:40
5 400 SEK
8 aug 2019 15:37
5 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
8 aug 2019 15:30
5 000 SEK
8 aug 2019 15:30
5 000 SEK
8 aug 2019 15:30
4 300 SEK
8 aug 2019 15:30
4 100 SEK
8 aug 2019 13:43
3 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
8 aug 2019 10:30
3 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
8 aug 2019 10:30
3 500 SEK