Kari Huhtamo

(Finland, Född 1943)
Kari Huhtamo
(Finland, Född 1943)

KARI HUHTAMO, järn, signerad 4/5, 19KH86

Höjd 45,5 cm.

Proveniens

Gåva av skulptören.

Klubbat pris
845
9 565
871
Utropspris
650 EUR
Budhistorik (26 bud)
29 jul 2019 17:06
845 EUR
29 jul 2019 17:06
825 EUR
29 jul 2019 17:06
805 EUR
29 jul 2019 17:06
786 EUR
29 jul 2019 17:06
776 EUR
29 jul 2019 17:05
756 EUR
29 jul 2019 17:05
750 EUR
29 jul 2019 17:05
725 EUR
29 jul 2019 17:05
705 EUR
29 jul 2019 17:05
700 EUR
29 jul 2019 17:04
670 EUR
29 jul 2019 17:04
650 EUR
29 jul 2019 17:04
640 EUR
29 jul 2019 17:04
600 EUR
29 jul 2019 17:03
580 EUR
29 jul 2019 17:03
560 EUR
29 jul 2019 17:03
540 EUR
29 jul 2019 17:03
520 EUR
29 jul 2019 16:11
500 EUR
28 jul 2019 22:40
370 EUR
24 jul 2019 14:56
350 EUR
23 jul 2019 12:27
250 EUR
23 jul 2019 11:23
220 EUR
23 jul 2019 7:26
200 EUR
23 jul 2019 0:17
150 EUR
22 jul 2019 18:56
100 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

154. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Röda åttan", rölakan, 228 x 205 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
Fair warning
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Fair warning
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Fair warning
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK