JARKKO ROTH, svart granit, signerad och daterad -74.
Höjd 56 cm.
Klubbat pris
420
4 754
433
Utropspris
500 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
17 jul 2019 14:43
420 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
16 jul 2019 13:15
400 EUR
16 jul 2019 13:15
400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
16 jul 2019 13:03
380 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
16 jul 2019 11:55
360 EUR
16 jul 2019 11:55
350 EUR
14 jul 2019 17:54
340 EUR
14 jul 2019 17:54
320 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
14 jul 2019 13:41
300 EUR
12 jul 2019 16:45
200 EUR
12 jul 2019 13:33
190 EUR
11 jul 2019 13:15
180 EUR
10 jul 2019 21:55
150 EUR
10 jul 2019 21:37
110 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
10 jul 2019 19:33
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1