Poul S. Christiansen

(Danmark, 1855-1933)
Poul S. Christiansen
(Danmark, 1855-1933)

POUL S. CHRISTIANSEN, taklampa, "Le Klint 172", Danmark, 1900-talets senare del.

Vita plastlameller. Höjd 76 cm.

Ej funktionstestad. Smärre repor.

Klubbat pris
7 100
619
648
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
20 jul 2019 20:01
7 100 SEK
20 jul 2019 20:01
7 000 SEK
20 jul 2019 20:00
6 900 SEK
20 jul 2019 20:00
6 700 SEK
20 jul 2019 20:00
6 500 SEK
20 jul 2019 20:00
6 200 SEK
20 jul 2019 20:00
6 000 SEK
20 jul 2019 19:59
5 800 SEK
20 jul 2019 19:59
5 600 SEK
20 jul 2019 19:59
5 400 SEK
20 jul 2019 19:58
5 200 SEK
20 jul 2019 19:58
5 000 SEK
20 jul 2019 19:58
5 000 SEK
20 jul 2019 19:58
4 600 SEK
20 jul 2019 19:58
4 400 SEK
20 jul 2019 14:12
4 200 SEK
12 jul 2019 16:58
4 000 SEK
11 jul 2019 21:26
600 SEK
11 jul 2019 20:55
300 SEK