Bonad björk. Fyra lådor med draghandtag av mässing. Vitrinskåp med glasade pardörrar, bakomliggande hyllplan. Bredd 103 cm, djup 45 cm, höjd 152 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Fanerskador.
Klubbat pris
1 600
141
146
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
30 jul 2019 7:53
1 600 SEK
30 jul 2019 7:53
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
29 jul 2019 16:11
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
28 jul 2019 3:34
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
27 jul 2019 17:44
650 SEK
27 jul 2019 17:44
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
27 jul 2019 17:44
400 SEK