SPEGEL, sk Solspegel, 1960-70-tal.

Skuren träram. Bronserad. Diameter 75 cm.

Åldersrelaterat slitage. Kraftigt anlupet spegelglas/upplöst.

Klubbat pris
2 200
193
205
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
30 jun 2019 20:20
2 200 SEK
30 jun 2019 20:20
2 000 SEK
30 jun 2019 18:19
1 900 SEK
23 jun 2019 17:33
1 800 SEK
23 jun 2019 17:33
1 750 SEK
21 jun 2019 11:04
1 650 SEK
21 jun 2019 9:21
1 550 SEK
21 jun 2019 9:21
1 500 SEK
21 jun 2019 9:21
1 300 SEK
21 jun 2019 9:21
1 200 SEK
20 jun 2019 13:17
1 000 SEK