JEAN COCTEAU, färglitografisk affisch, 1957, tryckt av Mourlot, Paris.
"Villefranche sur mer - Chapelle St Pierre". I: 75 x 52 cm.
Gulnad, några små pappersrevor i bladets yttersta kanter. Skador i bladets fyra hörn efter tidigare montering. inget av detta syns i den nya, professionellt utförda, monteringen.