SPEGEL, Swedish Modern, Glas&Trä, Hovmantorp, daterad 1957.
Spegel med mjukt rundad ram av mahogny. Spegeln är tillverkad av Glas&Trä i Hovmantorp 1957. Spegelns baksida etikettmärkt "G&T" och daterad 1957 med stämpel. 59,5 x 48,5 cm.
Gott skick med enstaka repor.
Klubbat pris
2 800
247
255
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
27 jun 2019 21:19
2 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
27 jun 2019 21:19
2 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
27 jun 2019 21:19
2 500 SEK
27 jun 2019 21:18
2 400 SEK
27 jun 2019 21:18
2 200 SEK
27 jun 2019 21:16
2 000 SEK
27 jun 2019 21:15
1 900 SEK
27 jun 2019 21:15
1 800 SEK
27 jun 2019 21:15
1 700 SEK
27 jun 2019 20:33
1 600 SEK
27 jun 2019 20:33
1 500 SEK
27 jun 2019 20:33
1 500 SEK
27 jun 2019 5:40
1 150 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 jun 2019 5:40
1 050 SEK