Halvfranska band med guldsnitt.
PA Norstedt & söners förlag, Stockholm 1912 numrerad upplaga 39/420 samt PA Norstedt & Söners förlag Stockholm 1914 numrerad upplaga 48/400.
Åldersrelaterat slitage. Nötta kanter. Repor. Ej genomgången.
Klubbat pris
1 500
133
137
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
28 jun 2019 21:37
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
28 jun 2019 21:36
1 400 SEK