Modell som kammar håret 1940. Stående modell 1946. Byst av flicka, Relif med motiv av läsande flickor. Signerade EMIL NÄSVALL/E. NÄSVALL. Höjd 24-40 cm.
Ytsmuts. Smärre nagg.
Klubbat pris
1 500
133
137
Utropspris
1 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
22 jul 2019 18:58
1 500 SEK
22 jul 2019 18:58
1 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
22 jul 2019 18:58
1 225 SEK
22 jul 2019 18:58
1 125 SEK
22 jul 2019 18:57
1 025 SEK
22 jul 2019 18:57
975 SEK
22 jul 2019 18:57
925 SEK
22 jul 2019 18:57
875 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
22 jul 2019 18:06
825 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
17 jul 2019 11:52
775 SEK
17 jul 2019 11:52
750 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
14 jul 2019 23:44
650 SEK
14 jul 2019 23:44
600 SEK
13 jul 2019 7:38
550 SEK
13 jul 2019 7:38
500 SEK
13 jul 2019 7:37
450 SEK