BIRGER LJUNGQUIST, akvarell, signerad och daterad 1951.
Stående flicka. 40,5 x 28,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
Klubbat pris
2 000
177
181
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
14 jul 2019 15:54
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
13 jul 2019 20:00
1 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
12 jul 2019 18:12
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
12 jul 2019 13:15
1 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
10 jul 2019 22:41
1 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
10 jul 2019 20:10
1 200 SEK
8 jul 2019 17:04
1 100 SEK
8 jul 2019 16:31
1 000 SEK
7 jul 2019 21:54
750 SEK
7 jul 2019 19:43
700 SEK
7 jul 2019 16:07
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
6 jul 2019 20:37
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
5 jul 2019 20:26
500 SEK