OKÄND KONSTNÄR 1600/1700-TAL , uppfodrad duk 42 x 33 cm.
Kvinna med hätta. Uppfodrad duk 42 x 33 cm.
Ytsmuts. Gulnad fernissa. Krackelyr. Retuscher. Skrapmärken. Färgbortfall. Lagade skador.