Fanerade med mahogny. Rikt skuren och bronserad dekor av bl a putti, akantus samt kartuscher. Dekorbård i intarsia. Sängstomme bredd totalt 190 cm, sängmått ca 180 x 200 cm. Sängbord 40 x 30 x 65 cm.
Smärre slitage. Märken.
Klubbat pris
18 100
1 599
1 648
Utropspris
12 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (32 bud)
11
9 jul 2019 18:32
18 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11
10
9 jul 2019 18:30
17 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
11
9 jul 2019 18:30
17 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
11
9 jul 2019 18:29
16 700 SEK
10
9 jul 2019 18:29
16 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
10
9 jul 2019 18:29
16 000 SEK
11
9 jul 2019 18:29
15 500 SEK
10
9 jul 2019 18:29
15 200 SEK
10
9 jul 2019 18:28
14 388 SEK
9
9 jul 2019 18:28
13 888 SEK
9
9 jul 2019 18:27
13 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
10
9 jul 2019 18:27
12 800 SEK
11
9 jul 2019 18:27
12 500 SEK
11
9 jul 2019 18:26
12 300 SEK
10
9 jul 2019 18:26
11 800 SEK
10
9 jul 2019 18:26
11 611 SEK
9
9 jul 2019 18:25
11 111 SEK