Ek. Glasdörrar. 1 sockel bredd 87, djup 34, höjd 16 cm.
3 större moduler mått bredd 87, djup 34, höjd 43 cm.
3 mindre moduler mått bredd 87, djup 31, höjd 29 cm.
1 topp topp bredd 87, djup 31, höjd 6 cm.
Märken. Repor. Slitage. 1 list saknas. Rost. En större modul saknar stödbrädan i mitten för vidare montering, se foto.