Omarbetad byrå fanerad med valnöt, mahogny med flera träslag. Tre lådor med dragringar och nyckelskyltar av mässing. Bredd 118, djup 46, höjd 85 cm Nyckel finns.
Omarbetad. Skador. Kompletterad.
Klubbat pris
5 500
486
501
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
1 jul 2019 16:01
5 500 SEK
1 jul 2019 16:01
5 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
1 jul 2019 15:59
5 100 SEK
1 jul 2019 15:59
4 900 SEK
1 jul 2019 15:01
4 700 SEK
1 jul 2019 15:01
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
1 jul 2019 15:00
4 200 SEK