DAMARBETSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
Fanerat ned valnöt, mahogny och lönn. I sargen låda. Bär sinatur i lådbotten "And: Lundeljus Stockolm". Längd 89,5, bredd 46, höjd 74 cm. Nyckel finns.
Torrsprickor. Fanerskador.
Klubbat pris
4 200
371
383
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
3 jul 2019 16:53
4 200 SEK
3 jul 2019 16:53
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
3 jul 2019 16:46
4 000 SEK
3 jul 2019 16:46
3 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
3 jul 2019 16:45
3 600 SEK