DEKORELEMENT, omkring år 1900.

Dekorelement av trä med skuren dekor av örnar och krona. Ca 56 x 36 cm.

Slitage, smärre skador och lagningar.

Klubbat pris
3 900
354
377
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (33 bud)
9
12 jul 2019 16:35
3 900 SEK
13
12 jul 2019 16:35
3 700 SEK
9
12 jul 2019 16:35
3 500 SEK
13
12 jul 2019 16:35
3 300 SEK
13
12 jul 2019 16:34
3 000 SEK
12
12 jul 2019 16:34
2 800 SEK
12
12 jul 2019 15:45
2 742 SEK
11
12 jul 2019 15:45
2 542 SEK
12
12 jul 2019 15:45
2 400 SEK
11
11 jul 2019 23:04
2 200 SEK
9
11 jul 2019 23:04
2 000 SEK
9
11 jul 2019 17:04
1 800 SEK
8
11 jul 2019 17:04
1 700 SEK
9
11 jul 2019 17:04
1 600 SEK
8
11 jul 2019 17:04
1 500 SEK
9
10 jul 2019 9:40
1 400 SEK
10
10 jul 2019 9:40
1 300 SEK
9
9 jul 2019 19:10
1 000 SEK
9 jul 2019 11:09
950 SEK
8
9 jul 2019 11:09
900 SEK
9 jul 2019 11:09
850 SEK
8
8 jul 2019 21:21
800 SEK
6 jul 2019 21:18
750 SEK
6 jul 2019 21:18
710 SEK
6 jul 2019 6:34
650 SEK
6 jul 2019 6:33
600 SEK
6 jul 2019 6:33
550 SEK
6 jul 2019 6:14
500 SEK
5 jul 2019 18:41
450 SEK
5 jul 2019 18:38
400 SEK
5 jul 2019 18:38
400 SEK
5 jul 2019 16:13
350 SEK
5 jul 2019 15:57
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

107. Carl Edbergs Mästerstycke, Ljuskrona, Stockholms gelbgjutarämbete, cirka 1755, Rokoko.
Utropspris
1 600 000 - 1 800 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
1 200 000

ditt bud
1 150 000

ditt bud
1 100 000

ditt bud
1 050 000

ditt bud
1 000 000

ditt bud
980 000

ditt bud
990 000

ditt bud
970 000

ditt bud
950 000

ditt bud
920 000

ditt bud
900 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 200 000 SEK