REY URBAN, supkoppar, 4 st (2+1+1), sterlingsilver, Stockholm 1961
Fyra supkoppar av Rey Urban. Paret invändigt förgyllda, höjd 12 cm, de andra två snarlika och från 1982 och 1986, höjd 12,5-13 cm. Total vikt 411 gram.
Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.