stål/guld, automatisk, plexiglas, svart urtavla, datum, jubileelänk, viklås, Cert, Januari 1985, box, ytterkartong, extra urtavla medföljer.
Caliber 3035, Verknr. 1211613, Serienr. 8546412, Referensenr. 16013, Boettnr. 16000, Länkreferensnr. 62523.H18.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Går ej.