PHILIPPE STRACK tacklampa "Romeo Moon", för Flos, Italien 2000-tal
Skärm av glas upphängd i tre metallvajrar, diameter 50, höjd 23 (enbart skärm, vajer ställbar i önskad höjd), ej monterad, instruktionshäfte medföljer för montering
Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage. Ej monterad