Systembolagets Dryckesauktion – november D063
Indian Erotic Scenes – A Collection E1117
Curated Timepieces – oktober F528
Contemporary Design Online F537
The fascination of China F570
Dine in Style F513
Classic Art Online F575
Helsinki Winter Sale F504
Modern Art & Design 660
Auktion: 19−20 november 2024
Important Winter Sale 661
Auktion: 11−13 december 2024

TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, 1900-talets andra hälft.

Bestående av 5 fåtöljer samt ett bord, stommar av rotting, bordet med glasskiva. Fåtöljerna med tygklädda dynor. Sitthöjd ca 40, höjd ca 106 cm vardera. Bordets diameter 92, höjd 52 cm.

Slitage, smärre skador såsom fläckar och smärre revor.

Klubbat pris
2 400
212
225
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 jun 2019 20:41
2 400 SEK
20 jun 2019 22:33
2 200 SEK
18 jun 2019 7:40
2 000 SEK