MIQUEL BARCELÓ, Akvatintetsning, 1999, signerad med blyerts och numrerad 25/35.
"Lanzarote 15". 43 x 53 cm, bladstorlek 65 x 74 cm.
Bladet något vågigt. Övre vänstra hörnet lite mjukt. Monterad med papperstejp på 5 ställen. I övrigt god kondition.
Klubbat pris
15 000
1 326
1 357
Utropspris
20 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
9
6 jun 2019 21:08
15 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
9
6 jun 2019 21:08
14 500 SEK
9
6 jun 2019 21:08
14 000 SEK
9
6 jun 2019 21:06
13 000 SEK
9
6 jun 2019 21:06
12 000 SEK
9
6 jun 2019 21:05
11 000 SEK
9
6 jun 2019 21:05
10 000 SEK
8
5 jun 2019 16:56
5 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
3 jun 2019 11:35
5 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
29 maj 2019 23:34
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
29 maj 2019 8:58
3 500 SEK
27 maj 2019 15:11
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
27 maj 2019 10:59
2 777 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 maj 2019 5:59
2 345 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
23 maj 2019 20:42
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
23 maj 2019 19:41
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1