stål, automatisk, plexiglas, läderband, ca 1966.
Caliber 711, Serienr. 23.151.900, Referensnr. ST 161.024, Boettnr. ST 161.024
Skadad urtavla. Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.