ÖRHÄNGEN, med rosa turmaliner och briljantslipade diamanter
18K guld, krok med italiensk stämpel, stämplade 750. Turmaliner totalt ca 1,60 ct enligt uppgift. Diamanter totalt ca 0,24 ct. Längd ca 2,5 cm. Vikt 4,1 gram
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.