VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, ljusstakar, tre stycken, mässing. Dansk International Designs.
I form av kupor. Ljusmått ca 2,5 cm. Diameter 12,4 cm. Etikettmärkta.
Repor. Insidan med missfärgning. Slitage.