EBBA MATZ, assemblage/rörlig skulptur, signerad och daterad 90.
(Ögon). Metall, trä, silikontråd, batterihållare. Plattans mått 8,5 x 13 cm. Trådens längd ca 2 m (x 2).
Ej funktionstestad.
Klubbat pris
4 200
371
383
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (18 bud)
5 maj 2019 15:23
4 200 SEK
5 maj 2019 15:23
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
5 maj 2019 15:23
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
5 maj 2019 15:23
3 800 SEK
5 maj 2019 15:22
3 600 SEK
5 maj 2019 15:22
3 500 SEK
5 maj 2019 15:22
3 300 SEK
5 maj 2019 15:21
3 200 SEK
5 maj 2019 15:21
3 000 SEK
5 maj 2019 15:21
2 800 SEK
5 maj 2019 15:21
2 605 SEK
5 maj 2019 15:20
2 400 SEK
5 maj 2019 15:20
2 200 SEK
5 maj 2019 9:08
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
1 maj 2019 11:10
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
1 maj 2019 9:41
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
26 apr 2019 10:53
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 apr 2019 14:33
666 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1