JAN SVENUNGSSON, objekt, koppar, signerad 1991 på etikett a tergo.
"Helsinki". 16 x 40 cm.
Slitage, repor, patina.
Klubbat pris
3 000
265
273
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
5 maj 2019 15:56
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
5 maj 2019 15:55
2 001 SEK
5 maj 2019 15:29
1 400 SEK
4 maj 2019 19:03
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 apr 2019 7:00
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
25 apr 2019 15:05
666 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 apr 2019 11:46
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1