EINAR HÖSTE, blandteknik, signerad och daterad -90.
O 73 Del av "Ändlös vägg". 10 x 7 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Galerie Aronowitsch, Stockholm.
Galerie Aronowitsch, Stockholm, oktober 1990.
Klubbat pris
3 500
309
317
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
5 maj 2019 16:17
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
8
5 maj 2019 16:14
3 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
5 maj 2019 15:36
3 100 SEK
5 maj 2019 15:36
2 900 SEK
5 maj 2019 15:36
2 900 SEK
5 maj 2019 11:59
2 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
5 maj 2019 11:55
2 500 SEK
27 apr 2019 11:03
2 099 SEK
26 apr 2019 21:30
1 999 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
26 apr 2019 13:19
1 600 SEK
25 apr 2019 22:18
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
25 apr 2019 13:01
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
25 apr 2019 11:54
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 apr 2019 11:28
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1