ALFONS KARPINSKI, olja på duk, signerad samt daterad 1942.
Vallmostilleben. 68 x 72 cm.
Mindre spridda färgbortfall.
Klubbat pris
22 000
1 945
1 991
Utropspris
25 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
20 sep 2019 21:30
22 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
20 sep 2019 21:29
21 500 SEK
20 sep 2019 21:26
14 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
15 sep 2019 12:14
13 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
12 sep 2019 23:07
13 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
12 sep 2019 14:40
11 611 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 sep 2019 15:24
11 111 SEK