STATYETT, brons, 1800-tal.

STATYETT, brons, 1800-tal.

Napoleon, höjd 14,5 cm.

Smärre slitage, saknar skruv undertill.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
2 500
221
228
Utropspris
1 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
14 mar 2019 20:21
2 500 SEK
11
10 mar 2019 15:45
2 300 SEK
9
8 mar 2019 20:35
2 100 SEK
10
8 mar 2019 20:35
2 000 SEK
9
8 mar 2019 20:34
1 800 SEK
10
8 mar 2019 20:34
1 700 SEK
9
8 mar 2019 19:45
1 600 SEK
8
8 mar 2019 19:45
1 500 SEK
8
7 mar 2019 11:23
1 100 SEK
7 mar 2019 11:23
1 000 SEK
6 mar 2019 9:41
760 SEK
4 mar 2019 21:07
710 SEK
4 mar 2019 21:07
701 SEK
3 mar 2019 23:27
660 SEK
3 mar 2019 14:03
610 SEK
3 mar 2019 14:03
600 SEK
1 mar 2019 20:20
560 SEK
1 mar 2019 19:48
510 SEK
1 mar 2019 19:48
500 SEK
1 mar 2019 12:13
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

626. Sigrid Hjertén, "Kalkstensklippan, St Aubin".
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK
Budhistorik
420 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
Aktuellt bud:
420 000 SEK