BRICKBORD / FÄLLBORD, senempire, 1800-talets mitt.

Bricka av lackerad plåt. Tredelad pelarfot av ek. På trissor av mässing. Längd 82. Bredd 60. Höjd ca 80 cm.

Slitage. Repor. Märken. Torrsprickor.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
7 400
654
674
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
14 mar 2019 20:20
7 400 SEK
14 mar 2019 20:20
7 200 SEK
14 mar 2019 20:19
7 000 SEK
14 mar 2019 20:19
6 800 SEK
14 mar 2019 20:17
6 600 SEK
14 mar 2019 20:17
6 400 SEK
14 mar 2019 20:14
6 200 SEK
14 mar 2019 20:14
6 000 SEK
14 mar 2019 20:13
5 300 SEK
14 mar 2019 20:13
5 100 SEK
14 mar 2019 20:13
4 300 SEK
14 mar 2019 20:13
4 100 SEK
14 mar 2019 20:08
2 600 SEK
8 mar 2019 18:24
2 400 SEK
8 mar 2019 11:23
2 200 SEK
1 mar 2019 23:34
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

835. Axel Kargel, ”Vita husgavlar”.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK