VÄRJA, Frankrike, 1800-talets slut

Mässingsfäste dekorerat med krans. Fällbar inre parerplåt. Kavellindning av tvinnad koppartråd. Längd 96 cm

Smärre slitage. Delar saknas. Personnummermärkt.

Klubbat pris
1 350
119
126
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
25 nov 2018 21:01
1 350 SEK
9
25 nov 2018 21:01
1 250 SEK
8
25 nov 2018 21:01
1 200 SEK
9
25 nov 2018 21:00
1 100 SEK
8
25 nov 2018 21:00
1 000 SEK
9
25 nov 2018 21:00
950 SEK
8
25 nov 2018 21:00
900 SEK
9
25 nov 2018 21:00
850 SEK
8
25 nov 2018 21:00
800 SEK
9
25 nov 2018 21:00
750 SEK
8
25 nov 2018 20:59
700 SEK
25 nov 2018 20:59
650 SEK
8
25 nov 2018 20:59
650 SEK
25 nov 2018 20:29
600 SEK
25 nov 2018 14:54
550 SEK
25 nov 2018 12:14
500 SEK
25 nov 2018 12:14
500 SEK
24 nov 2018 23:49
450 SEK
24 nov 2018 22:24
400 SEK
23 nov 2018 16:33
350 SEK
16 nov 2018 18:50
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

294. Axel Einar Hjorth, pall, "Skoga", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
35 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK