SOPHIE TÄUBER-ARP, färglitografi, signerad och numrerad 84/100
"Passion de lignes". 31 x 30 cm.
Ej examinerad ur ram.
Hans Eklund, Stockholm.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10