Sedvanligt slitage. Några repor och fläckar. Den gröna vasen med färgbortfall runt mynningen.
Proveniens
Inger Persson
Klubbat pris
1 000
91
97
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
21 okt 2018 18:10
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
18 okt 2018 22:55
700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
17 okt 2018 12:20
605 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
12 okt 2018 17:06
555 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1